Recently Added

Most Read

Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe

There are no translations available.

8 października w Lasocicach odbyły się Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Nasze gimnazjum reprezentowało 9 osób (5 chłopców i 4 dziewczyny). Do zawodów przystąpiła liczna grupa młodzieży z całego województwa. W każdym biegu startowało około 50 zawodników. Rywalizacja przebiegała w różnych kategoriach wiekowych. Dziewczęta miały do pokonania dystans 1500m, a chłopcy 2000m. Trasy biegowe były bardzo trudne i nie wszystkim startującym udało się ukończyć bieg. W tym roku po raz pierwszy była prowadzona klasyfikacja osobna dla zawodników z licencją sportową i osobna dla zawodników bez licencji. Wśród naszych reprezentantów mieliśmy jedną osobę z licencją zawodniczą- Monikę Klitę z kl.1c, która zajęła 2 miejsce. Wśród dziewcząt klas drugich miłą niespodziankę sprawiła nam siatkarka Iga Misieczko kl.2a, która dzielnie walczyła z biegaczkami i zajęła 6 miejsce. Pozostali nasi reprezentanci uplasowali się na  miejscach w trzeciej dziesiątce.