Recently Added

Most Read

VIII Matematyczny Konkurs po Angielsku

There are no translations available.

21 stycznia 2014r. odbył się w naszej szkole międzygimnazjalny konkurs Cube, czyli matematyka po angielsku. Konkurs jest formą popularyzowania matematyki poprzez zabawę z językiem angielskim. W tym roku, już po raz ósmy, uczniowie mieli okazję wykorzystać znajomość języka angielskiego do rozwiązywania ciekawych problemów matematycznych. Część pierwsza konkursu to test i praca indywidualna ucznia; część druga konkursu to domino matematyczne i praca w losowo wybranych drużynach. W rywalizacji indywidualnej rewelacyjnie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.

Oto wyniki:

1. Jacek Fica PG5 oraz Paweł Orłowski PG5 (ex aequo)
2. Filip Suchański PG5
3. Tomasz Zeljas PG1
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

Info. A. Wysoczan