Recently Added

Most Read

Erasmus + aktualności

Warsztaty z creative writing i storytelling w kontekście aplikacji Web 2.0 -podsumowanie projektu "Literary heroes" w ramach programu Erasmus+

There are no translations available.


      W środę, 16 maja w ramach upowszechniania rezultatów  projektu „Literary heroes” z programu Erasmus +  odbyły się w naszej szkole warsztaty dotyczące zagadnienia creative writing i storytelling w kontekście wykorzystania aplikacji Web 2.0.
 Praktyczne zajęcia zorganizowane zostały we współpracy z MODN w Opolu i  skierowane były do uczniów gimnazjum i  nauczycieli języków obcych  z terenu naszego miasta. Wydarzenie to było zwieńczeniem dwuletniej pracy  nad projektem „Literary heroes” i posumowaniem cyklu warsztatów, które odbywały się podczas mobilności.
Czytaj więcej
Inf. E. A. Herba
 

Zamknięcie projektu "Literary heroes" w ramach programu Erasmus+ - wizyta w Niemczech

There are no translations available.


W dniach 20-28 kwietnia szóstka uczniów z naszej szkoły: Weronika Gediga, Wiktoria Czerwińska, Dominika Basa, Michał Oronowicz, Jarek Wiktorek oraz Wiktoria Liszka wraz z opiekunkami : Panią Angeliką Palacz oraz Panią Ewą Alicją Herbą, wzięli udział w ostatnim wyjeździe w ramach realizacji projektu Erasmus+ odwiedzając niemiecką szkołę partnerską w regionie Bawarii, Sulzbach-Rosenberg.
Celem wyjazdu było podsumowanie dwóch lat pracy nad projektem. Uczestnicy prezentowali  „multimedia events”, pokazując spektrum umiejętności nabytych w ramach wszystkich odbytych warsztatów. Wyczekiwanym momentem była także chwila, w której każdy z uczestników otrzymał książeczkę z zapisem wszystkich historii, które zostały również opatrzone pięknymi ilustracjami, a wszystko to wykonane samodzielnie przez uczestników projektu.
Czytaj więcej
Inf. E. A. Herba

 

Trzeci wyjazd za granicę w ramach projektu " Literary heroes" z programu Erasmus Plus

There are no translations available.

 

Po raz trzeci sześcioro uczniów (Patrycja Asman, Julia Kruszewska, Zosia Pogorzała, Oskar Budyński, Piotr Kaszubski i  Radek Stancel) oraz dwóch nauczycieli Angelika Adler-Palacz i Ewa Alicja Herba reprezentowało naszą szkołę w międzynarodowym projekcie „Literary Heroes” w ramach programu Erasmus + podczas tygodniowego wyjazdu do Irlandii (29/01-03/02). Celem  tygodniowej wizyty w szkole partnerskiej w Irlandii, w miejscowości Borrisokane (Co Tipperary) był udział w warsztatach dramy, które stanowią czwarty filar naszego projektu.
Czytaj więcej

Inf. E. A. Herba
 

Wizyta w Hiszpanii w ramach projektu "Literary heroes" z programu Erasmus Plus

There are no translations available.

  
   W dniach 21-28 października mieliśmy ponowną okazję na udział w międzynarodowym spotkaniu, tym razem w Hiszpanii, w ramach europejskiego programu Erasmus+. Naszą szkołę i Polskę  reprezentowało sześcioro uczniów: Julianna Włodarczyk (3D) Wiktoria Miazek (3D), Paulina Pietrzykowska (3D), Aleksandra Chejduk (3E), Julia Karska (3E) oraz Przemysław Żabski (3D). Towarzyszyła nam trójka nauczycieli: koordynatorka projektu- Pani Ewa Alicja Herba, Pani Angelika Adler-Palacz i Pani Dyrektor- Bożena Łotecka.
Czytaj wiecej
Inf. Julianna Włodarczyk z IIID
 

Fotorelacja z wizyty partnerów projektu "Literary heroes"

There are no translations available.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pobytu naszych partnerów w Polsce. Mamy nadzieję, że przywoła one miłe wspomnienia :)
Autorem prezentacji jest Ola Chejduk :)

Inf. E. A. Herba
 
More Articles...