Recently Added

Most Read

„MAŁY CZY WYROŚNIĘTY, BĄDŹ ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY”

There are no translations available.


Pod takim hasłem świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Dzień 30 września był szczególny dla chłopięcej i męskiej części naszej szkolnej społeczności. Dla naszych kolegów przygotowałyśmy kiermasz własnoręcznie wypieczonych słodkości. Każdy chłopak otrzymał także praktyczny upominek - KUPON zwalniający z odpytywania, niezapowiedzianej kartkówki, braku zadania, itp. z jednego wylosowanego przedmiotu. Nie zapomniałyśmy również o wszystkich Panach pracujących w naszej szkole. Nauczyciele i Panowie z obsługi zostali obdarowani przepięknymi laurkami.
Oby więcej było takich kolorowych i pięknych chwil, a naszym przystojniakom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.

Tekst: Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego PG5
Zdjęcia: p. Adrian Kłos