Recently Added

Most Read

DZIEŃ NAUCZYCIELA - MEDALE 2016

There are no translations available.

Z okazji tegorocznego Dnia Komisji Edukacji Narodowej rozstrzygnęliśmy plebiscyt na naj… naj… najfajniejszego Nauczyciela naszej Szkoły. Uczniowie całego Zespołu głosowali na najlepszego ich zdaniem pracownika 2016roku w sześciu kategoriach. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 14 października, nagrodziliśmy zwycięzców pamiątkowymi medalami. Wyniki były bardzo wyrównane, ale jak to w plebiscycie, ktoś wygrać musiał. I tak medale otrzymali:
- w kategorii UŚMIECHU: p. Ewelina Kruk, p. Joanna Olechowska i p. Mariola Szczecińska;
- w kategorii PRACOWITOŚCI: p. Adrian Kłos, p. Aleksandra Bobińska oraz p. Angelika Adler-Palacz;
- w kategorii ELEGANCJI: p. Damian Szyszko, p. Karolina Pietrzyk i p. Lidia Gacek-Zawadzka;
- w kategorii ZAUFANIA: p. Aleksandra Białas, p. Joanna Białobrzeska, jak również p. Martyna Sitek;
- w kategorii PRZYJAZNA DUSZA: p. Aneta Knapik-Król, p. Barbara Rycharska oraz p. Iwona Panicz;
- w kategorii SIŁA GŁOSU: p. Iwona Borecka, p. Jan Węgrzyn, a także p. Weronika Rutkowska.
W pozakonkursowej kategorii nagrodziliśmy nasz Panie SUPER DYREKTORKI. Nie zapomnieliśmy również o DOBRYCH DUCHACH SZKOŁY, czyli o wszystkich pracownika administracji i obsługi, a także o SUPER RODZICU, a więc o Przewodniczącym Rady Rodziców - p. Jacku Królu.
Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej chcemy raz jeszcze złożyć wszystkim pracownikom naszej Szkoły najserdeczniejsze życzenia i podziękować za trud, który wkładacie Państwo w nasze wychowanie.

Zapraszamy do Fotogalerii

Tekst: Samorząd Uczniowski PG5
Zdjęcia: p. Adrian Kłos