Recently Added

Most Read

METRY ŻYCZLIWOŚCI

There are no translations available.


     21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych z 1973r., kiedy to dwaj bracia Brian i Michael McCormack postanowili zareagować na konflikt zbrojny pomiędzy Egiptem a Izraelem. Chcieli pokazać światu, iż walka i zawiść szkodzą, nie budują.
Jesteśmy przekonani, że życzliwość na dobre zadomowiła się w murach naszej szkoły, jednak przyłączając się do idei tego dnia zrealizowaliśmy pomysł wykonania pełnego dobrych życzeń i pozdrowień „ŁAŃCUCHA ŻYCZLIWOŚCI”, który ozdobił nasz szkolny korytarz.
Przesłanie naszej akcji jest proste - bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy ludziom, wraca do nas z nawiązką!
Tekst: Filip Łannik (3G)
Zdjęcia: p. Adrian Kłos