Banner
Banner
Banner
We host
We have 50 guests online
Od kwietnia 2010 roku odwiedziło nas:
1446106
DzisiajDzisiaj58
W tym tygodniuW tym tygodniu1482
Dziękujemy i zapraszamy ponownie
Banner

Recently Added

Most Read

Osiągnięcia sportowe 2009/2010

There are no translations available.

Wojewódzkie Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne
•    Jeremiasz Mazurek złoty medal – rzut oszczepem
•    Joanna Mazur złoty medal – rzut dyskiem
 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada w Biegu na Orientację Drużynowo Chłopców - III miejsce
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada  „Olimpiada Wiedzy o Sporcie” - II miejsce
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada w Piłce Siatkowej chłopców -
II miejsce

 Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada w Piłce Siatkowej dziewcząt
- III miejsce
Mistrzostwa Województwa w Siatkówce Plażowej Młodzików - I miejsce Bartosz Bernat, Piort Stogniew- VII miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Dwubój Nowoczesny - III miejsce drużyna dziewcząt –I miejsce indywidualnie- Daria Rasińska
•    II miejsce drużyna chłopców,Sławomir Wilkowski Przemysław Adamczyk
•    III miejsce drużyna chłopców Przemysław Waćkowski Jędrzej Janyk
•    I miejsce indywidualnie Przemysław Adamczyk
Mistrzostwa Polski Juniorów -15 lat
•    IV miejsce sztafeta dziewcząt 4x100m
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej- Sztafety Pływackie
I miejsce sztafeta chłopców
II miejsce sztafeta dziewcząt
 
Wojewódzkie Biegi na Orientację w Strzelcach Opolskich: Oskar Zieliński klasa 1c - brązowym medal, zespołowo chłopcy - III miejsce w województwie.
Wojewódzkie Indywidualne Mistrzostwa w LA w Opolu: Joanna Mazur klasa 3c – rzut dyskiem 26,87m - złoty medal, Jeremiasz Mazurek klasa 3 c – rzut    oszczepem 46,92m - złoty medal
 
Wojewódzkie Współzawodnictwo Sportowe - I miejsce
Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe Agnieszka Ignacy 1500 m – I miejsce; Sabina Szydłowska 1500 m - II miejsce
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada Drużynowe Mistrzostwa
w Badmintonie Dziewcząt
- III miejsce
  Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Gimnazjada Drużynowe Mistrzostwa
w Badmintonie Chłopców
- IV miejsce
 Powiatowe Zawody w Piłce Koszykowej Chłopców – I miejsce
III Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców „Kędzierzyńsko-Kozielski Koziołek” – I miejsce dziewcząt i chłopców
Wojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa LA
w kategorii dziewcząt
– II miejsce
- Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Gimnazjada - tenis ziemny Nicola Krasiński – I
miejsce Michał Nowak – I miejsce