Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Nadmorskie warsztaty przyrodnicze w Kątach Rybackich

Przyrodnicy z klas I D i II D uczestniczyli w zajęciach łączących edukację terenową z aktywnym wypoczynkiem. Podczas kilkudniowego pobytu na Mierzei Wiślanej, profesjonaliści-pasjonaci przyrody zapoznali naszych uczniów z podstawowymi prawami natury. Gimnazjaliści dowiedzieli się czym różni się robak od owada, nauczyli się posługiwać mapą topograficzną, usłyszeli dźwięki wydawane przez nietoperze oraz odwiedzili największą w Polsce kolonię lęgową kormoranów.
Wszystkich zainteresowanych dokładnym przebiegiem warsztatów zapraszamy do lektury „Dziennika”, który prowadzili uczestnicy zajęć. Publikujemy go w zakładce Stowarzyszenia »RAZEM«, które w części wsparło finansowo wyjazd naszych uczniów.Adrian Kłos
Mariola Szczecińska
Urszula Mielczarek