Plac zabaw NIVEA - zagłosuj na naszą szkołę!

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie!

Nasza szkoła bierze udział w akcji "Podwórko Talentów NIVEA", w której główną nagrodą jest wybudowanie wyjątkowego placu zabaw dla naszych dzieci. Żeby  wziąć udział w tym konkursie, stworzyliśmy prezentację Talentów Naszych Uczniów...
Aby nas wspomóc i przyłożyć się do wygranej szkoły, wystarczy zagłosować na stronie:
Jest to bardzo proste:
Należy się zarejestrować podając swoje imię, nazwisko, e-maila i hasło. Następnie potwierdzić aktywację na skrzynce mailowej (najczęściej link jest w spamie,ofercie  bądź w innych zakładkach) zalogować się.
 Wybrać województwo, powiat, miasto, gdy pojawi się nazwa naszej szkoły kliknąć GŁOSUJ.
Wierząc w Państwa dobre chęci jesteśmy przekonani, że lada dzień będziemy figurować co najmniej w pierwszej piątce! Pierwsze 5 miejsc wygrywa nagrodę! Głos można oddać raz dziennie.
Gorąco zachęcamy do głosowania i dziękujemy za każdy oddany głos! Prosimy o promocję naszej akcji wśród rodziny, znajomych, przyjaciół... Wspólnie możemy wiele!
Inf. A. Bobińska