Szkolny finał konkursu na logo projektu "Literary heroes"

Ważnym elementem  projektu jest jego logo. Znak który stanie się jego "wizytówką", graficznym zwizualizowaniem idei naszych dwuletnich działań. W tym celu, każdy kraj partnerski ogłosił  „wewnętrzny” konkurs na zaprojektowanie logo. Za nami  trudny wybór naszego szkolnego/krajowego  faworyta! Zwycięski projekt należy do Aleksandry Owczarskiej z IIID – serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny, już międzynarodowy, etap konkursu.

Prace były oryginalne, kolorowe i starannie przemyślane. Niestety, niektóre z nich musiały odpaść z powodu niespełnienia warunków formalnych zawartych w regulaminie konkursu na logo. Ze względu na wysoki poziom konkursu jury postanowiło nagrodzić ex aequo pierwszym miejscem  na poziomie szkolnym pracę Oliwii Piechulek z klasy IIIG.

Na wyróżnienie zasługują również projekty autorstwa:
Kingi Gołąbek IIIE
Przemka Hołobut IIIE
Karoliny Konieczny IIIG
Alicji Lisowskiej IIIE
Macieja Wójtowicza IIIG
Ps. Te i pozostałe najładniejsze prace będziecie mogli obejrzeć już niedługo na wystawie szkolnej :)
Wszystkim autorom prac należą się  wielkie gratulacje :)
Stworzyliście piękne projekty i  to każdy z Was odniósł sukces ucząc się niełatwej umiejętności jaką jest projektowanie logo.
Szczególne podziękowania należą się Pani Marzenie Serwan- Kazanowskiej która inspirowała i wspierała młodych artystów w  działaniach!
Inf. E. A. Herba