Zamknięcie projektu "Literary heroes" w ramach programu Erasmus+ - wizyta w Niemczech

W dniach 20-28 kwietnia szóstka uczniów z naszej szkoły: Weronika Gediga, Wiktoria Czerwińska, Dominika Basa, Michał Oronowicz, Jarek Wiktorek oraz Wiktoria Liszka wraz z opiekunkami : Panią Angeliką Palacz oraz Panią Ewą Alicją Herbą, wzięli udział w ostatnim wyjeździe w ramach realizacji projektu Erasmus+ odwiedzając niemiecką szkołę partnerską w regionie Bawarii, Sulzbach-Rosenberg.
Celem wyjazdu było podsumowanie dwóch lat pracy nad projektem. Uczestnicy prezentowali  „multimedia events”, pokazując spektrum umiejętności nabytych w ramach wszystkich odbytych warsztatów. Wyczekiwanym momentem była także chwila, w której każdy z uczestników otrzymał książeczkę z zapisem wszystkich historii, które zostały również opatrzone pięknymi ilustracjami, a wszystko to wykonane samodzielnie przez uczestników projektu.
Inf. E. A. Herba