Warsztaty z creative writing i storytelling w kontekście aplikacji Web 2.0 -podsumowanie projektu "Literary heroes" w ramach programu Erasmus+

W środę, 16 maja w ramach upowszechniania rezultatów  projektu „Literary heroes” z programu Erasmus +  odbyły się w naszej szkole warsztaty dotyczące zagadnienia creative writing i storytelling w kontekście wykorzystania aplikacji Web 2.0.
 Praktyczne zajęcia zorganizowane zostały we współpracy z MODN w Opolu i  skierowane były do uczniów gimnazjum i  nauczycieli języków obcych  z terenu naszego miasta. Wydarzenie to było zwieńczeniem dwuletniej pracy  nad projektem „Literary heroes” i posumowaniem cyklu warsztatów, które odbywały się podczas mobilności.
Inf. E. A. Herba