IV Ogólnopolski Frankofoński Konkurs Fotograficzny Bleu Blanc Rouge 2018

Sekcja dwujęzyczna ZSO Nr 2 w Gdyni zaprasza uczniów szkół podstawowych i średnich do wzięcia udziału w IV Ogólnopolskim Frankofońskim Konkursie Fotograficznym Bleu Blanc Rouge 2018 organizowanym pod patronatem Instytutu Francuskiego w Polsce.
Temat tegorocznego konkursu brzmi „La beauté est dans la rue”, czyli piękno znajdziesz na ulicy. Czekamy na wasze artystyczne zdjęcia, na których pojawią się trzy narodowe kolory Francji – niebieski, biały i czerwony - oraz tematowe piękno, które wyszło na ulicę i jest obecne na ulicy, choć może ukryte w jej zakamarkach. Zdjęcia mają przywodzić na myśl szeroko pojętą francuską kulturę oraz muszą być związane z tegorocznym tematem. Interpretacja tematu jest całkowicie dowolna.
Fotografie (maksimum 5 na uczestnika) należy przesłać wyłącznie w formie elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do niedzieli 28 października 2018.
Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi podczas wernisażu pokonkursowej wystawy fotograficznej w piątek 23 listopada 2018 roku w siedzibie Szkolnej Galerii Sztuki ZSO Nr 2 w Gdyni.
Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.

Inf. B. Miśków