Finały powiatowe w piłce nożnej chłopców rocznika 2002-2004

13.04.2018, a więc 13-go w piątek, zostały rozegrane finały powiatowe w piłce nożnej chłopców (rocznik 2002-2004). Zawody odbyły się na boiski szkolnym PSP nr 19 i oprócz naszej reprezentacji, w gronie najlepszych z powiatu zameldowały się ekipy z PSP nr 18 (Cisowa), PG Pawłowiczki i SP Stare Koźle (tzw. Bierawa).
Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Zwycięzca organizuje jeden z 4 półfinałów wojewódzkich, natomiast druga drużyna jedzie gdzieś w województwo. Spotkania trwały 2x12 minut.
Nasza reprezentacja spisała się świetnie i wygrała wszystkie swoje spotkanie dzięki czemu 25.04.2018 będziemy organizatorem półfinału wojewódzkiego.
Chłopcy grali naprawdę solidnie choć w pierwszym meczu musieli się sporo namęczyć by pokonać swoich rówieśników z Pawłowiczek. Wynik końcowy 4:2.
W kolejnym meczu graliśmy z PSP nr 18 i pewnie wygraliśmy 9:0! Z bardzo dobrej strony pokazali się zmiennicy.
Ostatni mecz to już tzw."gra o pietruszkę", ale i w tym spotkaniu dominowaliśmy. Rywal bronił się bardzo mądrze stąd też skromne zwycięstwo 1:0 z SP Stare Koźle.
Dziękujemy za wspaniały doping, który prowadzili uczniowie klasy 3B ;-)

Skład drużyny PSP nr 19:
Czechowicz Mateusz, Zych Dawid, Podborączyński Marek, Grabowski Marcel, Lewandowski Mateusz, Smykla Michał, Składny Sebastian, Wencel Michał, Pietrzyk Jakub i Koneczny Michał.
Trener Sadyk Mateusz