VIII BIEG KOZIOŁKÓW

W niedzielę  27.05.2018r. w piękny słoneczny dzień  wokół  kozielskiej starówki  po raz kolejny odbyły się biegi dzieci i młodzieży w ramach  ” VIII Biegu Koziołków” pod patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyna-Koźla. W biegach na starcie stanęło blisko 370 zawodników. Startowały dzieci w różnym wieku, począwszy od kilkulatków , a skończywszy na gimnazjalistach. W tym roku naszą szkołę po raz pierwszy reprezentowali najmłodsi lekkoatleci i piłkarze, uczniowie klasy 4b. Rywalizacja w bardzo upalny dzień nie należy do najprostszych. Skwar płynący z nieba nie przeszkadzał jednak naszym reprezentantkom i po zaciętej walce dwie nasze uczennice stanęły na podium. Bieg w swojej kategorii wiekowej wygrała Laura Świerczek , a trzecia była Wiktoria Rajchel, obie uczennice z klasy 4b. Tuż za podium uplasował się ich klasowy kolega Michał Pyra. Bieg uliczkami kozielskiego rynku  zaliczyli jeszcze:
Aleksandra Dzedzej   kl.4b
Łukasz Gucwiński       kl.4d