Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Osiągnięcia przedmiotowe 2017/2018

UDANY WYJAZD DO OPOLA


   
17 maja 2018 r. odbył się XVI Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Opolu. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:
Piotr Cichoń
Mikołaj Kos
Adam Wróbel
Wszyscy są uczniami klasy 3D gimnazjum.
Wyjazd był niezwykle udany, drużyna zajęła pierwsze miejsce.  Piotr był trzeci w klasyfikacji indywidualnej, Mikołaj czwarty, a Adam wypadł niewiele gorzej.
Chłopcy spisali się świetnie.GRATULUJEMY
 

KREATOR WIZERUNKU FIRMY


Troska o wysokie kompetencje pracowników, jakoś produktów i szeroki zakres usług to elementy składowe sukcesu każdej firmy. Aby jednak wszystkie te wysiłki nie poszły na marne, niezbędne są działania PR-owe. Przedsiębiorstwo musi się reklamować, aby zadbać o swoją reputację. Ciągłe kreowanie pozytywnego wizerunku nie jest sprawą prostą, dlatego zaleca się, by za kreowanie wizerunku odpowiadali profesjonaliści z agencji Public Relations.
Z uwagi na powyższe, tym bardziej cieszy nas fakt, że uczeń klasy 3G Konrad Wandrasz zajął III miejsce w konkursie ,,Zostań kreatorem wizerunku firmy”, którego głównym organizatorem był Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Bronisława Koraszewskiego w Opolu. Przedmiotem rywalizacji było przygotowanie projektu promocyjnego dla jednej z dwóch firm działających na terenie województwa opolskiego. Pierwszą z nich była firma ,,Auto LELLEK Group”, dla której należało zaprojektować krótki film reklamowy, natomiast dla firmy ,,ANIMEX Foods” – druk reklamowy.
Konrad podjął się stworzenia plakatu, promującego markę przedsiębiorstwa ANIMEX, największej na polskim rynku firmy mięsnej, specjalizującej się w produkcji mięsa wieprzowego i drobiowego oraz przetworów mięsnych.

Inf. A. Kłos


 

Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju BRD


      19 maja 2018 r. w Krośnicy odbył  się Finał Wojewódzki XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Drużyna PSP 19
w składzie: Mikołaj Kos i Jan Ochał z klasy 3d oraz Konrad Wandrasz z klasy 3g zajęła VII miejsce (uczestniczyło 12 najlepszych drużyn z województwa opolskiego).
Turniej składał się z czterech etapów:
1. Testu z zakresu wiedzy o ruchu drogowym,
2. Udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
3. Poruszania się po miasteczku rowerowym,
4. Sprawności na rowerowym torze z przeszkodami,
Naszej drużynie  gratulujemy osiągniętego wyniku i oczekujemy lepszego w przyszłym roku.
opiekun: R. Cież

 

WYŚPIEWAJ SUKCES- PODSUMOWANIE IV SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI


      16.05 odbyła się w naszej szkole czwarta już edycja konkursu wokalnego „Wyśpiewaj sukces”. Wydarzenie jak co roku gromadzi w naszej świetlicy młodych artystów wraz z wiernymi kibicami czyli rodzicami, dziadkami i rodzeństwem. Dzięki tak licznej obecności podczas konkursu panuje przyjazna, miła i rodzinna atmosfera.
 Konkurs jak co roku oficjalnie otworzyła i przywitała zacnych gości Pani dyrektor Bożena Łotecka, która z radością obserwowała zmagania artystów w najmłodszej grupie wiekowej oraz wręczyła wszystkim zwycięzcom pamiątkowe dyplomy oraz upominki.
Jury w składzie pani wicedyrektor Małgorzata Simańczuk, pani psycholog Aleksandra Białas oraz pani Weronika Rutkowska nauczyciel muzyki, po burzliwych naradach postanowiło przyznać następujące miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:


klasy I-III

1 miejsce: Adam Cichoń, Tadek Bryła, Patryk Żymełka- klasa 1c
2 miejsce: Magdalena Mincewicz, Zuzanna Ćwiklińska, Łucja Marenin- klasa 3f
3 miejsce: Adam Dziendzioł- klasa 1a

klasy IV-VI:

1 miejsce: Julia Struś- klasa 4e
2 miejsce: Hania Turczyn- klasa 4c
3 miejsce: Ola Szajda- klasa 6a

klasa VII-Gimnazjum

1 miejsce: Monika Ceglarska- klasa 2E
2 miejsce: Alicja Szajda- klasa 7a
3 miejsce: Eliza Antonik- klasa 7b

Wszystkim małym artystom dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy!!!!:))

Inf. W. Rutkowska
 

GALA KONKURSOWA


Podsumowanie edycji miejskiej Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych
18 maja 2018 r. w Domu Kultury „Koźle” w sali kina „Twierdza” odbęło się uroczyste wręczenie nagród laureatommiejskich edycji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy w eliminacjach miejskich zajęli I, II lub III miejsce. Podziękowania otrzymali również nauczyciele wyróżnionych uczniów.
 
 
Więcej artykułów…