Piłkarskie Zakończenie Starego Roku ...22.12. 2017

Piłkarze naszej szkoły znakomicie zakończyli  rok 2017, wygrywając  2 -gi mecz z rzędu z LUKS UJAZD. Dziś klasa 2 piłkarska na naszym boisku pokonała LUKS UJAZD 7:2 !  Wcześniej w kategorii U 13 klasa 7 piłkarska również pokonała ten klub 5:3! Przeciwnik ten został dobrany nieprzypadkowo, jest to ekipa  z najwyższej półki w naszym województwie, grająca w niej w najwyższej lidze. Ich trener Tomasz  Kiela, ma wobec swoich zawodników bardzo duże wymagania.  Mecz toczony był na dystansie 3x20 minut. Od samego początku to nasi zawodnicy nadawali rytm w tej grze. Bardzo dobre spotkanie w naszym zespole rozegrał duet bramkarzy Termin - Chadała, wspierany dobrym blokiem defensywnym, gdzie całą grę na sobie skupiał  Michał Wencel. Gole dla naszej szkoły zdobywali  kapitan zespołu Michał Smykla aż 4 ! 2-ie dodał Sebastian Składny i 1 Alan Prus. Dziękuję Wam chłopcy za zaangażowanie i wolę walki w każdym meczu, trzeba pamiętać zawsze o pewnych ważnych cechach sportowca, walka do końca o każdy centymetr boiska, szacunek dla przeciwnika. Każdy przeciwnik i mecz jest dla Nas ważny. To jest całe piękno futbolu. Przypomnę że w tym roku  zdobyliśmy historyczne 2 srebrne medale w wojewódzwie, przegraliśmy w walce o złoto w obu przypadkach bramkami. Jest to znakokomite osiągnięcie dodając jeszcze 6 miejsce dziewcząt  i  9 miejsce chłopców w Polsce !
Sursum corda !
Kadra PSP 19 :
Termim Jakub, Chadała Filip, Wencel Michał ,Drążkiewicz Michał , Drążkiewicz Michał, Borkowski Bartłomiej, Smykla Michał - kapitan zespołu, Składny Sebastian.

Inf. Trener Węgrzyn Jan