Dziękujemy i zapraszamy ponownie

Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Piłkarki halowe naszej szkoły z brązem w turnieju międzynarodowym w Kietrzu!

W dniu 8.12. 2018 w Kietrzu podczas XIX międzynarodowego  turnieju halowej piłki nożnej, nasze dziewczęta zdobywają brązowe medale. W meczu o trzecie miejsce tego kultowego już turnieju ogrywają PSP Nowa Cerekiew 4:1 do przerwy przegrywając 0:1. Po przerwie po ostrej odprawie nasze piłkarki zdobywają cztery szybkie bramki w ciągu 3.25 minut. Gole zdobyły:  Dzialuk Julia - 3 i Kurzeja Ola - 1. Ta druga miała jeszcze w ciągu tych kilku chwil trzy sytuacje na podniesienie wyniku. Nowa Cerekiew to Mistrz powiatu Głubczyce. W meczach grupowych gdzie trafiamy na Pawłowiczki, FK Źilina i Kietrz. Dwa kolejno wygrywamy z Pawłowiczkami 7:3 przegrywamy ze słowackim klubem FK Źilina 0:4 by znowu wysoko wygrać z Kietrzem II - 9:0. W meczu półfinałowym przegrywamy 1:2 z Kietrzem I Królem strzelców całego turnieju z dziewięcioma golami zostaje Julia Dzialuk a Ola Kurzeja zostaje wybrana do Drużyny Marzeń całego tego turnieju.