Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Bieg Mikołajkowy

   
    8.12.2018r. odbyły się dwie duże imprezy: kiermasz świąteczny oraz VII Charytatywny Bieg Mikołajkowy. Nie zabrakło na nich również naszych uczniów. Bieg Mikołajkowy zorganizował, jak co roku Klub Sportowy „Koziołek”. W tym roku najmłodsi uczestnicy biegali nową trasą, na terenie kozielskiego parku tuż obok I Liceum Ogólnokształcącego. Zawodnicy pobiegli dla chorego trzyletniego Szymonka Świdra. Słoneczna pogoda sprzyjała biegającym i trasy różnej długości pokonało kilkuset zawodników. Każdy zawodnik został obdarowany czerwoną mikołajkową czapeczką, w której startował, a kto ukończył bieg otrzymał piękny pamiątkowy medal. Zwycięzcom poszczególnych biegów nagrody wręczał Mikołaj. W tym roku naszą szkołę reprezentowali sami chłopcy, a najlepiej, tuż za podium na 4 miejscu uplasował się uczeń klasy 5b Aleksander Bazan, w tej samej kategorii 7 był Marcel Urbanowski. Wśród gimnazjalistów najwyżej na 9 miejscu sklasyfikowany został  Michał Toczek z klasy 3b, a 12 miejsce zajął Aleksander Urbanowski kl.8c.
Gratulujemy!
 
Inf. B. Nowak