Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

Osiągnięcia sportowe 2011/2012

SEZON LEKKOATLETYCZNY ZAKOŃCZONY

Dnia 14.06.2012r. odbył się XXII Wiosenny Cross w Komornie. Naszym lekkoatletom udało się bardzo dobrze zakończyć sezon startowy. Zwyciężyliśmy w punktacji zespołowej gimnazjów, a indywidualnie zdobyliśmy 7 medali i kila miejsc tuż za podium.
Info: B. Nowak

VIII Finał Ogólnopolskiej Gimnazjady w piłce siatkowej chłopców

W dniach 11- 13.06.2012 w Kołobrzegu rozgrywany był VIII Finał Ogólnopolskiej Gimnazjady w piłce siatkowej chłopców. W turnieju uczestniczyła reprezentacja Publicznego Gimnazjum nr 5 w Kędzierzynie – Koźlu.
W pierwszej fazie grupowej zespół nasz pokonał kolejno :
Gimnazjum w Nałęczowie 2:1
SMS nr 3 Gdańsk  2:1
Gimnazjum Sportowe w Rzeszowie 2:1(w 3 secie  mimo prowadzenia rzeszowian 8:4, zdołaliśmy wygrać 15:11)
I z pierwszego miejsca awansował do dalszych rozgrywek.
W następnym etapie pokonał 2:1 Gimnazjum w Sulęcinie( w 3 secie Sulęcin prowadził 8:3 i chłopcy odwrócili losy meczu wygrywając 16;14) oraz uległ 2:1 Gimnazjum nr 46 w Krakowie ( w trzecim secie 17:19)
Przegrana  z Krakowem  spowodowała, że drużynie pozostała walka o 3 miejsce w turnieju.
Niestety po rozegraniu 15 setów w dwa dni zawodnicy nasi nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki z SMS Gimnazjum Łódź i ulegając 2:0 zajęli 4 miejsce w turnieju.

Zawody lekkoatletyczne

Dnia 04.06.2012r. w Opolu odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zawody lekkoatletyczne. Na Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach w LA naszą szkołę reprezentowało 7 osób. Najwyżej sklasyfikowane zostały dwie uczennice:

Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w LA

Dnia 29.05.2012r. odbyły się Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w LA.

Wyniki naszych uczniów

I Festiwal Piłki Siatkowej Młodzieży – brawa dla naszych siatkarek i siatkarzy

Pomysłodawcą i organizatorem festiwalu było nasze  gimnazjum. W zawodach uczestniczyło 13 drużyn z  ościennych województw. Naszą szkołę reprezentowali siatkarze i siatkarki z klas II i III.  Klasyfikacja medalowa-