Ostatnio dodane

Najczęściej czytane

PIŁKARZE ZSMnr1 PG5 K-Koźle bez porażki !!! OSIĄGNELI DWA PÓLFINAŁY WOJEWÓDZKIE W CIĄGU ZALEDWIE PARU DNI…


 W dniu 10.04.2013r. na boisku sportowym ORLIK” w Kędzierzynie – Koźlu odbyły się eliminacje miejskiej Gimnazjady w Piłce Nożnej Chłopców. W pierwszym spotkaniu ograliśmy zespół z PG Sławięcice K-K. 11:1 !  natomiast w drugim bardzo silny zespół z PG Blachownia K-K. 2:0 . Zespoły te obecnie grają w lidze trampkarskich 7” plasując się kolejno Sławięcice na 5 m. Blachownia na 1miejscu. Nie doznając jeszcze porażki w tych rozgrywkach.
12.04.2013 również na boisku ORLIK” w Kędzierzynie – Koźlu odbyła się ¼ finału wojewódzkiego Turnieju COCA - COLA – CUP 2013 w którym to nasi chłopcy odnieśli trzy przekonywujące zwycięstwa. Kwalifikując się do półfinału wojewódzkiego. Kolejno zwyciężaliśmy PG Gościęcin 5:0, PG4 K-Koźle 7:1 i w finale PG Kietrz 1:0. Zajmując w tym turnieju 1 miejsce.
15.04.2013 na boisku Orlik” w Koźlu graliśmy Powiatowy Finał Gimnazjady. Na początku los przydzielił nam PG Pawłowiczki (ubiegłorocznego wicemistrza powiatu i aktualnego Mistrza na hali )z którym wygraliśmy bez problemu 5:1, następnie w półfinale ograliśmy zespół z Bierawy 3:0. By w finale wygrać 3:1 z zespołem PG Długomiłowice. Tym samym nasz zespół w ciągu zaledwie kilku dni osiągnął już dwa półfinały wojewódzkie.
ZSM NR1 PG5 KĘDZIERZYN- KOŹLE  kadra…
Blaucik Mateusz, Jagła Grzegorz, Gondek Rafał, Toczek Sławomir, Pilch Przemysław, Węcławowicz Wojciech, Kloc Dawid, Kościelny Patryk, Czuż Marcin, Lewicki Daniel, Garstka Patryk, Migdał Kamil, Lelicki Andrzej, Wróbel Szymon. Trener Jan Węgrzyn