Projekt edukacyjny „Bronisław Malinowski-patron naszej szkoły”

Dnia 14.06.2018r. na 3 i 4 godzinie lekcyjnej w czytelni szkolnej odbyło się podsumowanie pracy nad projektem edukacyjnym. Projekt o życiu i karierze naszego patrona przygotowała i przedstawiła uczennica klasy 3f gimnazjum Kinga Grzybowska. Opiekunem projektu była pani Beata Nowak. Odbiorcami zaś byli uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej. Celem projektu było zapoznanie uczniów od najmłodszych klas z sylwetką patrona szkoły. Przybliżenie dyscypliny i konkurencji, jaką uprawiał Bronisław Malinowski. Realizacja projektu odbyła się w formie prezentacji multimedialnej i krótkiego testu dotyczącego życia, kariery i śmierci sportowca. Zakończeniem udziału w projekcie była wizyta uczestników pod popiersiem Bronisława Malinowskiego. Cel został osiągnięty, czego dowodem były wszystkie poprawne odpowiedzi uczniów.

Inf. B. Nowak