IX Pielgrzymka Szkolnych Kół Caritas na Górę Św. Anny

Dnia 17 czerwca 2016 roku wolontariusze Szkolnych Kół Caritas Diecezji Opolskiej już po raz dziewiąty  wzięli udział w pielgrzymce na Górę św. Anny do Babci Pana Jezusa. Wolontariuszy Naszego Szkolnego Koła Caritas reprezentowała siedmioosobowa grupa, która dzięki uprzejmości naszego ks. Proboszcza Edwarda Bogaczewicza busem parafialnym dotarła do celu. Wszyscy obecni na pielgrzymce wolontariusze wzięli udział we mszy św. której przewodniczył ks. Jarosław Staniszewski. Następnie wspólnie kalwaryjskimi dróżkami przeszliśmy w pielgrzymce do sióstr Służebniczek w Porębie, gdzie zostaliśmy ugoszczeni pyszną zupą i słodkościami. Później był czas na wspólne śpiewanie w czasie Festiwalu SKC. Oto krótka foto relacja.
Inf. Aneta Knapik-Król