Wycieczka do Londynu

W dniach 17-21 marca 2018r uczniowie klas językowych z poszerzonym językiem angielskim uczestniczyli w wycieczce edukacyjno-krajoznawczej do Londynu. Program obejmował nie tylko zwiedzanie stolicy,  ale również Windsoru, Oxfordu oraz  Brighton.  Odwiedziliśmy także Canterbury oraz  Dover. Codziennie oglądaliśmy filmy w języku angielskim, a podsumowaniem dnia były sprawdziany wiedzy dotyczącej zwiedzanych miejsc i obiektów. Zakwaterowanie w prywatnych domach londyńczyków dawało możliwość zapoznanie się ze stylem życia, zasadami i zwyczajami ich mieszkańców, oraz dodatkową okazję do komunikowania się w języku obcym.
 Wycieczka umożliwiła zintegrowanie uczniów z różnych zespołów klasowych, oraz zdobycie przez nich nowych doświadczeń. Dostarczyła także sporo radości i niezapomnianych wrażeń.

Inf. Danuta Niedźwiedzka-Banasik i Jadwiga Górniak